KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769379
nr 1276 9379
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 92x103cm
Kondition: krackeleringar, färgbortfall
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:26:03
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.600 kr